адидас | Trendseteri
Menu

Tag: адидас

Бијонсе ја најави новата…

3909
Уникатна родово неутрална колекција на Адидас После веста дека брендот на Бијонсе, IVY PARK е во соработка со Адидас…

Прада и Адидас ги…

3590
Prada x Adidas лимитирана колекција   Италијанскиот дизајнерски моден гигант и омилениот германски спортски бренд за здружија и заеднички…

Adidas од робот

1384
  Adidas патика произведена 100% од робот…made in Germany   Гигантот за спортска опрема ги објави фотографиите на првите…