Summer opening со најдобрата Пена парти на Градска Плажа Скопје | Trendseteri
Menu

Summer opening со најдобрата Пена парти на Градска Плажа Скопје

Summer opening со најдобрата Пена парти на Градска Плажа Скопје

 

 

Забавата која сите ја очекувавме… Summer opening За прв пат ова лето, сабота 10-ти Јуни  *PENA PARTY * НА ГРАДСКА ПЛАЖА СКОПЈЕ (Бла Бла клуб) – Местото кое е опремено со професионално озвучување, осветлување, foam machines, декорации, ќе направи вистински спектакл и журка за паметење.

Богата целовечерна програма составена од 5 диџеја
• Dj Pampur
• Dj Loco J
• Dj D.R.E.X
• Dj Vessential
• Dj FlowZy

➡ Влезница 150 ден (нa сaмиoт влез)

☆☆ПРОМОЦИЈА НА ФЛАШИ☆☆
• 1L Smirnoff + 3 energy drinks & 3 juice – 2500ден
• 1L JB + 3 Coca cola & 3 води – 3500ден
• 1L Johnnie Red Label + 3 Coca Cola & 3 води – 3000ден

☆☆ALL NIGHT PROMOTIONS☆☆
• Точено пиво TEMOV (Red/Yellow) – 100ден
• Captain Morgan Rum – 50ден
• Водка, коњак, џин – (2 за 150ден)
• Водка, коњак, џин – сечени (1 за 100ден)
• 1L Stobi вино – 300ден

*За прослава на родендени има посебни понуди и попусти

➡ Инфо & резервации
• 076 260 064
• 076 466 473

*Градската плажа се наоѓа во градски парк, спроти летната дискотека Privilege, на самиот кеј на Вардар

БИДЕТЕ ДЕЛ ОД ЗАБАВАТА ЗА КОЈА ДОЛГО ЌЕ СЕ РАСКАЖУВА..