Како да ги носите спортските пантолони | Trendseteri
Menu

Како да ги носите спортските пантолони и да бидете streetstyle ѕвезда

Како да ги носите спортските пантолони и да бидете streetstyle ѕвезда

 

Машките спортски пантолони или популарно наречени Juggets првично се направени за вежбање. Нивната еластичност на половината и на глуждовите овозможува удобност при носење и лесен атлетски изглед.

Благодарение на растечките трендови, џогерите станаа клучни парчиња гардероба од суштинско значење, задолжителни во вашите плакари дома. Тие одговараат на различни правила за облекување и прилики. Погледнете ги модните предлози во најразлични комбинации, за сечиј вкус.