Совршена за секс или за брак? | Trendseteri
Menu

Совршена за секс или за брак?

Станија привлече низа предлози од нејзините обожаватели

 

Познатата старлета Станија Добројевиќ објави нова фотографија на инстаграм, на која се гледа нејзиниот гол задник, и со тоа предизвика бурни реакции од сите нејзини фанови. Некои мажи јавно и понудија брак, додека други ја сакаат во својот кревет.

“Совршена за секс” – стои на еден од коментарите под нејзината фотографија.