Згодни за на плажа? | Trendseteri
Menu

Згодни за на плажа?

Вежби за атрактивни нозе од фитнес ѕвездата Марија Нацева


Нашата убавица, фитнес ѕвездата Марија Нацева постојано објавува на нејзините следбеници на инстаграм видеа со ефективни вежби за нозе и задник кои веруваме дека ќе ви помогнат да се мотивирате и да почнете со тренинг уште веднаш. Нацева моментално работи како фитнес тренер и инфлуенсер во Абу Даби. И мораме да признаеме, изгледа прекрасно.

Погледнете…