Софија Вергара како модна инспирација | Trendseteri
Menu

Софија Вергара како модна инспирација

Секогаш средена од глава до пети

 

Светските папараци ја “фатија” Софија Вергара (47) на обична дневна прошетка. Модерната дама покажа како со фармерки да изгледате секогаш ин.

Американската актерка облече џемпер со пруги, искинати фармерки, сандали со висока потпетица и стајлингот го заокружи со кожна чанта во златна боја. Одлично street style издание.