Чевли кои мора да ги имате | Trendseteri
Menu

Чевли кои мора да ги имате

11 видови на машки чевли кои секој модерен маж треба да ги има

 

За секој маж кој сака да изгледа модерно и тренди, задолжително треба да посвети внимание на своите чевли. Како да ги носите со стил, кои комбинации да ги одберете и да изгледате беспрекорно, ќе погледнете подолу во галеријата.

 • Oxford

 • The Brogue

 

 • Derby

 


 • Monk-Strap

 


 • Moccasin

 


 • Driving Shoe

 


 • Chelsea Boot

 


 • Lace-up Boot

 


 • Chukka

 


 • Sneaker

 

 • Sandals