Fashion во зима на снег | Trendseteri
Menu

Fashion во зима на снег

Северина модна трендсетерка

 

По примерот на светските убавици кои вешто ги комбинираат зимските и летните трендови, тоа најдобро го прави и пеачката Северина Којиќ која е вистински хит оваа зима. Оваа трендсетерка ги спои сите fashion хитови во храбри комбинации на различни стилови, какви што можеме да видиме на сите модни писти од најголемите светски брендови. Северина за позирање по снегот се појави во lila slip фустан и ролка во истата боја, а outfitот и беше во сиви тонови. Спортска капа, тренди очила за сонце, торбичка преку раменици, марама околу струкот беа аксесоарите кои ги избра за овој шик изглед.