Северина во најсекси издание! Погледнете го новиот видеоспот за “Хазардер” | Trendseteri
Menu

Северина во најсекси издание! Погледнете го новиот видеоспот за “Хазардер”

Северина во најсекси издание! Погледнете го новиот видеоспот за “Хазардер”

 

Северина денес точно на пладне на својот Фејсбук профил премиерно ја објави новата песна и спот за „Хазардер“. Се работи за спот во кој Северина е во најдобро издание до сега, а кој го прати врвна продукција.

“Песната настана пред две години и многу ми е слатка, а кога Леон ги отпеа своите делови и кога снимивме спот кој го режираше Лазар Богдановиќ, таа доби вистинска смисла. Им се заблагодарувам на сите кои учествуваа во спотот и ветувам дека со следниот спот доаѓа и албумот, кој е одличен и наследник на албумот „Добродошао у клуб“”- изјави Северина.

Пред премиерата на спотот таа направи и фотосесија на која изгледа совршено, а долгите нозе и цврстиот задник се во прв план.

 

Во продолжение слушнете ја песната, погледнете го видеоспотот и уживајте!