Северина во сив џемпер и совршени високи потпетици | Trendseteri
Menu

Северина во сив џемпер и совршени високи потпетици

Северина во сив џемпер и совршени високи потпетици

 

Северина на својот инстаграм профил објави провокативна фотографија каде лежи на кревет облечена во сив џемпер со препознатливо лого на луксузната модна куќа “Balenciaga”, а посебно внимание привлекоа нејзините ружичести штикли.

Салонките со кристали, кои ги прослави Кери Бредшо во серијата “Сексот и градот”, повторно се вратија во мода, а Северина носи модел кој исто така ги потпишува Balenciaga и чинат 1090 евра.

#AmericanDays

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

Saturday PJ's ????

A post shared by Josefine H. J (@josefinehj) on