Модерни и во есен | Trendseteri
Menu

И за модата прв месец од есента

Септемвриски трендови – “must-have” листа

 

Иако летото заврши и есента има свои предности како и секое годишно време кога се во прашање трендовите.

Овој септември пробајте неколку од најновите трендови кои ќе го освежат вашиот гардаробер,а со тоа и вашиот стајлинг со чија помош ќе можете да бидете права “in” дама.Го молиме септември да биде љубезен со нас и да ни дозволи да поуживаме во топлото време,сонцето и нежниот ветер во косата.

Без оглед на тоа какви денови не очекуваат,ние припремивме за вас 30 стајлинга со идеи за следните 30дена. Во галеријата ке најдете предлози за сончеви денови ама и стајлинзи со чизми,јакни и џемпери. Се надеваме дека овие фотографии ќе ви помогнат во изборот и ќе ве нурнат во возбудлива модна игра.

кликни тука за галеријата