Сека Алексиќ во петок во DejaVu | Trendseteri
Menu

Сека Алексиќ во петок во DejaVu

Сека Алексиќ ќе гостува на петочната AfterWork забава во DejaVu

 

***Дами и Господа***
Најдобриот AFTERWORK PARTY за вас овој петок !
Балканската мега сензација SEKA ALEKSIC е тука за вас.
22.12.17 – почеток – 17:00ч.
Забавата продолжува со ДЈ Здравко.
Резервации на тел: 076-304-009, 078-242-536.
Крстарењето продолжува…