Саша Ковачевиќ во DejaVu | Trendseteri
Menu

Саша Ковачевиќ во DejaVu

Погледнете како беше на петочната „Afterwork“ забава во „DejaVu“ со Саша Ковачевиќ

 

Започна четвртата сезона  на AFTERWORK  забавите во популарниот кафе -ресторан  DejaVu  во Capitol Mall. Ја отвори  моментално најпопуларната балканска мегаѕвезда Саша Ковачевиќ.

Како што сам изјави, необично му бил ваков тип на настани, но многу позитивно изненаден од публиката и атмосферата на забавата. Изрази огромна благодарност до публиката и тимот на DejaVu.

Повелете галерија
Photo by: Safet Amet & Boban Matevski