Сани - Кралицата на ноќните свирки | Trendseteri
Menu

Кралицата на ноќните свирки ќе пее во „Виолина“

Сани – Кралицата на ноќните свирки

 

Фолк ѕвездата Сани или како што ја нарекуваат кралицата на ноќните свирки, во петок на полноќ, ке пее во ноќниот клуб „Виолина“. Ресторанот оваа сезона ќе работи како ноќен клуб, до раните утрински часови. Програмата на сите оние кои ќе гостуваат во „Виолина“  е веќе готова, а Сани ја имаа таа чест да ги отвори вратите на ноќниот клуб.

 

15218234_10208748332277899_1716110607_n15228082_10208748331637883_1562612860_n15310389_10208748332997917_1285336525_n15310453_10208748333197922_391964318_n