Роденденска забава во Casa Cubana | Trendseteri
Menu

Роденденска забава во Casa Cubana

Роденденска забава во Casa Cubana

 

 

 

Casa-Cubana слави 3 години постоење! И како што се погрижуваат секојa недела со најкомплетна неделна програма да биде луда и незаборавна, во стилот на Куба, така и оваа ќе биде вистински спектакл.

Оваа среда (21.06) со почеток во 13:00 до 02:00 часот, Casa-Cubana ќе биде домаќин и ќе го прослави својот трет роденден со целодневна програма, каде ќе имате можност да бидете дел од најлудата забава на кејот до ноќните часови, па затоа резервирајте го вашето место навреме.

1•Најпрвин ќе ве забавуваат Bobi Sax & Boka Conga

 

2• Dj BIMBO
3• Специјални гости ” CONTRU DJ” live
– попуст 20% за сите гости на целото мени
– награди и промоција на johnny walker ,танчерки , балони и уште многу други изненадувања!!!

Локација: на кејот на Вардар, во строгиот центар на градот. 

Телефони за резервации: 078- 54 91 91, 072-311 792