Роберто Карлос во Скопје | Trendseteri
Menu

Роберто Карлос во Скопје

Роберто Карлос на коктејл во Casa Cubana во Скопје

 

Ден пред големото SuperCup финале во Скопје, допатуваа познати личности од спортот и светскиот Џет Сет. Во Casa Cubana на кејот во Скопје гостуваа синоќа фудбалските ѕвезди Предраг Мијатовиќ, Дејан Станковиќ и легендарниот Роберто Карлос.

За вечерва после утакмицата се најавени уште поголем број од светото на ѕвездите. Кој ќе дојде, ќе знае. Се гледаме во Casa Cubana