Ријана со импресивен настап ја воодушеви целата публика | Trendseteri
Menu

Ријана со импресивен настап ја воодушеви целата публика

Ријана ја изведе песната “Wild Thoughts” со 50 танчерки

 

 

 

Атрактивната и незаменливата пеачка од Барбатрос заедно со DJ-Khaled блеска на сцената со песната “Wild Thoughts”. Сцената на доделувањето на Греми наградите беше импресивна благодарение на 50-те танчерки кои ја придружуваа Ријана, која иако има некој килограм повеќе, изгледаше совршено.

Ријана ја излуди целата публика, а социјалните мрежи беа преполни со позитивни коментари каде велат дека ова е еден од најдобрите настапи во нејзината кариера.

Погледнете за што станува збор…