Ријана во гламурозен виолетов фустан го најави пролетниот тренд | Trendseteri
Menu

Ријана во гламурозен виолетов фустан го најави пролетниот тренд

Спектакуларно издание на мега ѕвездата

 

Светската ѕвезда Ријана викендов беше наградена на доделувањето на NAACP Image Awards во Пасадена, Калифорнија.

Ријана на овој настан се појави во необичен, но гламурозен виолетов плисиран фустан со асиметрични рабови од новата колекција на модната куќа Givenchy, и со тоа го најави големиот пролетен тренд – плисирани парчиња облека.