Ријана со нова секси колекција долен веш | Trendseteri
Menu

Ријана со нова секси колекција долен веш

Во пресрет на Денот на вљубените, Ријана ја претстави новата колекција долен веш

 

Ријана ги израдува припадничките на понежниот пол со секси долен веш од колекцијата „Savage x fenty“ кој сама го креираше по повод Денот на вљубените.


Ријана овој долен веш го надополни со црвени срциња, во склад со претстојниот празник, а цената на градниците и килотите се движи од 20 до 70 долари.

Photos: @savagexfenty