„REKA“ поред река | Trendseteri
Menu

„REKA“ поред река

 

Неодолива понуда за љубителите на Мохито

 

Место, каде што се завршува денот со убаво друштво на убава журка.  Кафе барот „Reka“ во комплексот „Park Residence“ и овој четврток со неодолива понуда.

Повелете во четврток на 11ти мај на мохито по цена од 130 денари и одлична музика!

Доколку сте биле, сигурно сте ја приметиле најпријатната конобарка во Македонија. Цело време насмеана и во ритам на музиката ви го разубавува престојот.

Резервирајте на +389 75 380 933 / +389 70 354 515