Потполно гола: Рита Ора и посака добредојде на Новата 2018 година | Trendseteri
Menu

Потполно гола: Рита Ора и посака добредојде на Новата 2018 година

Потполно гола: Рита Ора и посака добредојде на Новата 2018 година

 

 

Како што веќе ја вжешти предновогодишната атмосфера со нејзините фотографии на инстаграм, каде се појавува само со танга гакички, популарната пеачка Рита Ора не застана тука. Таа објави и фотографија како лежи потполно гола на нејзиниот кревет и и посака добредојде на Новата 2018 година.

 

Hi I’m Rita it’s nice to meet you 2018! ? @damon_baker

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

Инаку, Рита Ора ја прослави Новата Година во еден од најпознатите клубови во Лас Вегас, во женско друштво и одлична забава.