Постојано во тренд! | Trendseteri
Menu

Постојано во тренд!

Шик комбинации со единствениот пар чизми кој ви треба на минусни температури


Со паѓањето на дневните температури, покрај топлите капути и јакни, мора да внимаваме да одбираме и обувки кои се отпорни на сите надворешни влијанија.

Класичните „жолти чизми“ се популариризираа како модел кој може да се вклопи во секоја зимска, топла и лежерна комбинација.

Изработени од квалитетни материјали, стануваат ултимативен рецепт во модната борба против студенилото.

Се комбинираат со црни хеланки, широки фармерки, како и бели панталони. Одговараат со топол капут, но и со спортска јакна.

Неколку идеи како да се стоплите носејќи ги најудобните чизми кои постојат: