Поп дивата Јелена Карлеуша се враќа на сцена да ја сруши естрадата! | Trendseteri
Menu

Поп дивата Јелена Карлеуша се враќа на сцена да ја сруши естрадата!

Поп дивата Јелена Карлеуша се враќа на сцена да ја сруши естрадата!

 

 

Најконтроверзната пеачка на нашиве простори, поп дивата Јелена Карлеуша ја својот youtube канал објави видео со кое ги најавува нејзините две најнови песни кои ќе бидат промовирани на 28 јуни, кога воедно ќе биде и финалето на “Звездите на Гранд”.

Јелена после 5 години повторно се враќа на сцена, ик ако и секогаш, во нејзин стил, ги изненади сите нејзини обожаватели со промо видеото на кое таа кажува дека дивата се враќа на сцената да ја сруши цела естрада.