Погледнете ги нај лудите машки аутфити од Милано | Trendseteri
Menu

Погледнете ги нај лудите машки аутфити од Милано

Заврши машката модна недела во Милано

Погледнете што сè прошета по улиците.
 
Од шарени капути до патики во сите бои, мажите во Милано навистина вложија многу труд за да бидат во центарот на вниманието.
 
Наш фаворит секако е онаа розева бундичка, за да може да ја позајмиме од партнерот понекогаш. Иако за некои (претпоставуваме, за многу) ова би било премногу, сепак кул е да видите многу средени фраери на едно место, а да не се сите исто облечени.