Плажа Градиште – Вистинска летна атракција (ВИДЕО) | Trendseteri
Menu

Плажа Градиште – Вистинска летна атракција (ВИДЕО)

Плажа Градиште – Вистинска летна атракција (ВИДЕО)

 

Годинава плажата Градиште е вистинска атракција во Охрид. Некогаш омилената плажа на Македонците, денес со модерен, освежен изглед и хит сезона. Најдобрите пена парти, жива музика, коктели, бикини… Деновиве Охрид е полн со туристи. Овој викенд е спектаклот што го подготвува Лепа Брена, што е и една од повеќето причини што многумина се упатија кон Охрид. Ве очекува најдобар викенд!

Во продолжение погледнете го ова промо видео снимано со дрон…

Gradiste Beach Drone

Posted by Stojan Stojanovski on Montag, 24. Juli 2017