Петок – аfterwork забава во Casa Cubana | Trendseteri
Menu

Петок – аfterwork забава во Casa Cubana

Петок – аfterwork забава во Casa Cubana

 

 

 

 Casa Cubana”  ни ја носи душата на Карибите во центарот на Скопје.  Дали кафе, пијачка или коктел повеќе, во Кубанскиот е вистинското место да ја почуствувате Куба. Убаво место за добри дружби и забави.

Оваа среда ќе се дружиме со  KaDance Latin Salsa Bachata, додека четврток како и секогаш е подготвен за љубителите на лaтинo ритaмoт со  Dj Guardijan & Conga’s.

Afterwork забава во петок – ден за сите оние што после напорната работна недела сакаат да се опуштат со добра Латино музика во живо, Кубанска храна со 20% на целото мени и одлично вино од винарија Филовски.
*Промотивно 0,75 Темјаника и Вранец 850ден*

Сабота бидете дел од најлудата забава на Dj Bobi, а во недела ќе ја почувствувате магијата на танцот со единствените Ка-Dance.