Овој силен маж ги шокираше сите | Trendseteri
Menu

Овој силен маж ги шокираше сите

Силниот Еди Вилијамс го шокираше жирито со својот глас

 

Ова е можеби најизненадувачката аудиција во светот. Жирито од талент шоуто во Австралија беше шокирано.

Поука: “Никогаш не осудувајте на прв поглед”.

Погледнете!