Зимскиот уличен стил на познатите | Trendseteri
Menu

Омилените moon чизми на познатите

Зимска модна инспирација за тренди зима

 

На познатите личности зимата и временските услови не им се пречка да изградат препознатлив зимски стил. Некои од овие дами буквално владеат со уличната мода, и благодарение на папараци фотографиите можеме да го погледнеме нивниот стил и необичните комбинации и да се инспирираме. 

Moon чизмите кои се дефинитивно најудобните и топли чизми за во зима се најпопуларни оваа сезона и едни од најомилените на славните личности…