Новогодишна караоке ноќ со Ненад | Trendseteri
Menu

Новогодишна караоке ноќ со Ненад – кралот на караоке забавите (Видео)

 

Новогодишна забава во „Ало – Ало“

 

Тимот кој го смени секојдневието во градот, тимот кој се потруди да имаме убав ноќен живот и успеа во тоа, овој пат ве поканува на незаборавен дочек на новата 2018 година.

Пречекајте ја Новата година со Ненад – кралот на караоке забавите во Македонија. Поминете ја најлудата ноќ со најлудата понуда во кафе бар „Ало – Ало“.

 

Новогодишен музички репертоар:

  • 21:00 – Dj Bobi – Commercial Hits
  • 23:00- 03:00 – Ненад караоке – Balkan Hits

➨ ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО:
▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔
••• Неограничено Пиење ✔
➢ Алкохолни пијалоци: Пиво, Вино(црвено и бело), Коњак, Водка, Узо, Џин.
➢ Безалкохолни пијалоци: Газирани (Кока Кола, Швепс, Тоник) и Негазирани Сокови (Портокал, Боровница), Кисела Вода.

••• Шведска Маса ✔
➢ Ладна Даска
➢ Ордевери
➢ Канапеи
➢ Десерт
➢ Апетисани

••• Oгномети, жижици, конфети✔
••• Фотографирање✔
••• Професионално Обезбедување цела вечер✔
••• + Гратис влез за втората вечер✔

★ ЦЕНА НА КАРТИ:
▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔
➢ Цената на картите изнесува 1299мкд. до 23ти Декември.
➢ Од 24ти Декември цената на картите ќе изнесува 1500мкд.

➨ Доколку сакате други пијалоци кои не се наведени во менито, се доплаќаат по цена од:
➢ Јohnny Walker 1L – 1500мкд.
➢ J&B 1L – 1500мкд.
➢ Jameson 0,7 – 1500мкд.
➢ Ciroq 0,7 – 2500мкд.
➢ Smirnoff 1L – 1000мкд.
➢ Greygoose 0,7 – 2500мкд.

➨ За резервации на Високи маси (коњопои) – обратете се кај менаџерите.

➨ Резервации, Карти и Повеќе Информации на:
✆ 078/549-191•••076/260-064•••071/303-024