Новите очила на Giorgio Armani | Trendseteri
Menu

Новите очила на Giorgio Armani

Кејт Мос во новата колекција на Армани

 

Кејт Мос која е заштитно лице на Џорџо Армани, позира во кампањата на новата колекција очила за сонце есен/зима 2019/20.