Новите шик Лобутинки | Trendseteri
Menu

Новите шик Лобутинки

За сите љубителки на обувките на Louboutin. Пристигна новата колекција за оваа пролет

 

Доколку сте страсни љубителки на овој бренд, секако нема да бидете разочарани! Колекцијата е веќе достапна, а во понудата можеме да забележиме секси чизми, салонки, сандали, кратки чизми итн. 

Судејќи според изгледот на новата колекција, ова е дефинитивно година на класичната салонка. Обувките се украсени со шик ременчиња и кристали, а секоја жена што носи чевли со препознатливиот црвен ѓон, ќе се чувствува во нив вамп и секси.

Откријте кои се моделите кои на прв поглед нè воодушевија.