Новите Converse патики полни со љубов | Trendseteri
Menu

Новите Converse патики полни со љубов

The Converse x Millie Bobby Brown колекција

 

Актерката од “Stranger Things”, Millie Bobby Brown и Converse со уште една успешна соработка за нивната нова колекција на патики.

Популарниот бренд лансираше нови модели на познатата Millie By You линија која беше објавена летоска. Кај новите модели доминира розевата боја во нетипични привлечни тонови, со фразите “Be You” и “Spread Love” и срциња, кои можат по потреба и да се остранат.

Новата колекција The Converse x Millie Bobby Brown е веќе во продажба, со цена од 75 долари.