Ѕирнете во новата куќа на Меган и Хари | Trendseteri
Menu

Ѕирнете во новата куќа на Меган и Хари

Со ваков поглед, преселувањето во друга држава е вистинско задоволство

 

Прекрасната вила на која се наоѓа на западниот дел на Ванкувер, вреди вртоглави 27.5 милиони долари. Оваа вила има поглед каков што можеме да видиме само на филмовите, огромен дворец и сопствен мол.

Има четири огромни спратови, шест спални соби и пет бањи распоредени по спратовите, а целиот имот се простира на 640 метри квадратни.