North West има „момче“ кое и купува подароци во Тифани | Trendseteri
Menu

North West има „момче“ кое и купува подароци во Тифани

Таа има 5, а тој 7 години


Ако ви се чини дека децата се порано растат, очигледно сте во право, особено ако пресудувате по оваа љубовна приказна од инстаграм чии главни актери се ќерката на Ким Кардашијан и Кајни Вест, Норт Вест(5) и синот на раперот Консеквенсе, Кејдин Мајлс(7). Иако малата Норт сеуште нема инстаграм, Каиден се забележал на својот профил.

Додека некои од нас се радуваат на чоколадни бомбони и рози Валентајн, Каиден на малата Норт и купи подарок од престижната „Tiffany & Co“. 

Photos: instagram/kimkardashian

Кејдин посвети дури две објави на својата „девојка“, од кои едната од самата продавница. Малку претерано за едно 7 годишно момче, зарем не?