Никол Шерцингер со атрактивни фотографии од летниот одмор | Trendseteri
Menu

Никол Шерцингер со атрактивни фотографии од летниот одмор

Никол Шерцингер го прослави 41. роденден во Италија и на Хаваи


Никол Шерцингер во изминатите две недели уживаше во Италија и беше на роденденско патување на Хаваи, каде што е родена.

41-годишната пејачка постојано споделуваше фотографии од своите летни авантури и мамеше комплименти од своите обожаватели.

Во Италија, Никол уживаше на островот Капри.


Капри/Италија


Хаваи