Најдобрите модни изданија на Бела Хадид | Trendseteri
Menu

Најдобрите модни изданија на Бела Хадид

Импресивен и секси стил кој провлекува внимание каде и да се појави

 

Топ моделот Бела Хадид (23) која ја доби и ласкавата титула Најубава жена на светот со најидеални црти на лицето не претстанува да го привлекува вниманието на јавноста со својот прекрасен и уникатен стил.

Од секојдневни панталони и маичка, па се до блескав гламурозен фустан на црвениот тепих, погледнете ги нејзините најдобри модни изданија.