Кралица на убавината и едноставната мода | Trendseteri
Menu

Кралица на убавината и едноставната мода

Моника Белучи во фустани, во кои само таа изгледа одлично


Погледнете и уверете се дека таа секогаш изгледа прекрасно.

Photo: Profimedia 4/10

назад  наредна