Кралица на убавината и едноставната мода | Trendseteri
Menu

Кралица на убавината и едноставната мода

Моника Белучи во фустани, во кои само таа изгледа одлично

Погледнете и уверете се дека таа секогаш изгледа прекрасно.

Photo: Profimedia 10/10

назад  на почеток