Модните креации на црвениот тепих на Оскари 2018 | Trendseteri
Menu

Модните креации на црвениот тепих на Оскари 2018

Вистински гламур и елеганција

 

 

Доделувањето на оскарите претставува една од најголемите светски церемонии, настан каде можеме да ги видиме сите холивудски ѕвезди на едно место, настан исполнет со гламур и елеганција.

На популарниот црвен тепих се прошетаа најголемите холивудски ѕвезди кои изгледаа совршено од глава до пети, во најскапите модни креации и елегантни тоалети.

Погледнете како беа облечени најголемите ѕвезди во “блескавиот свет” Оскари 2018: