Модните кралици на БАФТА 2020 | Trendseteri
Menu

Модните кралици на БАФТА 2020

Стајлинзи кои заслужија чиста десетка!

 

На 73-тото по ред доделување на филмските награди БАФТА (British Academy Film Awards) во Лондон имавме чест да ги видиме познатите дами кои ги заслужија првите награди за нивниот стајлинг.

На црвениот тепих се појавија модните кралици во најелегантни креации, а ние ги издвоивме оние стајлизни кои заслужуваат чиста десетка!