Познатите ѕвезди на Њујоршката модна недела | Trendseteri
Menu

Познатите ѕвезди на Њујоршката модна недела

Како изгледаа познатите на модната недела во Њујорк?

 

На модната недела во Њујорк имавме можност да ги видиме голем број убави девојки и познати ѕвезди кои изгледаа одлично на ревиите на бројните модни куќи.

Ријана ја претстави новата колекција на Fenty, “Release 2-20” Бела Хадид се појави на ревијата на Marc Jacobs со шик комбинација на кожни панталони и јакна во маслинесто зелена боја и бели патики, Кајли Џенер блескаше на ревијата на Tom Ford и уште многу други мега ѕвезди кои ги издвоивме за вас…