Моден хит за ова лето | Trendseteri
Menu

Моден хит за ова лето

Аутфит како турист – моден тренд за ова лето

Недостасува само камерата! Облекувајте се како да сте на одмор!

Верувале или не, аутвитот како да сте на одмор ќе биде моден хит и по нашите улици. 

Не се двоумите. Бидете и дома како да сте на одмор. Облекувајте го тоа што го носите на одмор. 

Погледнете неколку идеи за летото што доаѓа.

Кошула – Хавајка
Гломазни сандали

Батик маичка
Рибарска шапка
Торба за појас