Најдобрите стилови од црвениот тепих за 2019 | Trendseteri
Menu

Најдобрите стилови од црвениот тепих за 2019

Модата на црвениот тепих

 

Оваа 2019 година дефинитивно беше една од највозбудливите кога се работи за високата мода. Пред самиот завршеток на ова десетолетие ви ги претставуваме најдобрите стилски моменти на познатите од свечените настани.

Кои стилови оставија белег во историјата на црвениот тепих и ќе ги паметиме уште многу долго, од Џеј Ло, Ријана, Лејди Гага и упте многу други… Погледнете ги најубавите помеѓу најубавите за 2019 година.