Тексас мини сукња | Trendseteri
Menu

Тексас мини сукња

Само со бела маичка и патики е вистински моден погодок

 

На познавателите на модата овај периодо омилено парче им е кратката тексас сукња, без разлика дали станува за светол или темен тексас, за модел со копчиња или модел со отсечоци.

Мини тексас сукњата е одлично за комбинирање и најдобар избор за лежерните аутфити во топлите летни денови.

 Дали ќе одберете со висок струк или долу неподрабено, дали ќе го комбинирате со патики или високи потпетици, останува на вас.

Повелете неколку модели и комбинации