Миа вети многу гради во маица без прслук | Trendseteri
Menu

Миа вети многу гради во маица без прслук

Миа Костова храбро и без проблем со јавна изјава по операцијата на гради

 

Во светски рамтки многу нормално но за наше подрачје многу храбра изјава на Миа Костова по извршената оперативна интервенција на нејзините гради, со  јавното обрајќање на нејзиниот Facebook профил. Мислиме дека со ова и многу други жени ќе се охрабрат за тоа што до сега само го размислувале конечно и си го реализираат.

 

   Дека секогаш може подобро, ете затоа решив дека е вистинско време и за ова. Со Систина ме врзуваат само убави работи и сакам секогаш да остане така. Еднаш ми го дадоа Андрија, денес ќе си ги памтам по самодоверба во форма на гради. Инаку, не може подобро ако веќе се одлучите за пластичен хирург. Наша среќа е што го имаме тука @dr.amadej и неговите магични раце благодарение на fabjanmacedonia, една најпрекрасна докторка што не ја давам за жива глава @josifovska_m и дел од екипата што не смее да се заборави, моја @beti.sikret  Фала ви што се грижевте за мене цел ден, 8 часа по операција сум сосем добро.  Стомачни ви ветив и исполнив. Еве ветувам и гради многу скоро во маица без прслук, сон на секоја жена 

…изјави Миа на нејзините Facebook и Instagram профили.