Што сака Миа | Trendseteri
Menu

Што сака Миа

Погледнете што точно посакува Миа Костова

 

– Од ретро ствари, сакам филтри, ретро цвикери, некад сакам и ретро музика, може и ретро фармерки… Објави Миа на нејзиниот профил.

Проценете сами дали е така