Мери Акиевска - Miss Wellness | Trendseteri
Menu

Мери Акиевска – Miss Wellness

Мери Акиевска победничка на Wellness јуниори, Куп на Македонија 2019


Прекрасната Мери Акиевска дефинитивно покажа чудо од форма. Таа се претстави во најдобро светло до сега и се закити со златниот медал на овогодинешниот куп на Македонија.

„Пресреќна сум. Ова е резултат на многу упорност, дисциплина и напорна работа. Сега имам уште повеќе мотивација да продолжам понатака. Ви благодарам на сите за подршката“ – изјави Мери за Трендсетери. Честитки Мери од нашиот тим и ти посакуваме уште многу успеси во иднина.