Меланија Трамп во капут од чија цена “боли глава” | Trendseteri
Menu

Меланија Трамп во капут од чија цена “боли глава”

Не прашува за цената кога е во прашање добро парче облека

Како што ни е веќе познато, првата дама на САД секогаш се појавува со беспрекорен стајлинг и го привлекува целото внимание од јавноста. Со својот стајлинг овој пат, успеа да ги шокира сите.

Овој пат нејзиниот избор беше црн аутфит и чизми со високи потпетици. Она што најмногу го привлече вниманието е нејзиниот капут со принт од цветови.

Нема дилема дека ова е навистина атрактивен модел, но она што највеќе се коментираше е неговата цена. За оваа креација, првата дама издвоила дури 3000 евра.