Неделата на машката мода во Лондон | Trendseteri
Menu

Неделата на машката мода во Лондон

Најдобро облечените мажи од модната недела во Лондон

 

Како што веќе влеговме во новата декада, време е за најновите стилови и трендови.

Неделата на машката мода завладеа на модните писти во Лондон, па така можевме да видиме еден тон добро стилизирани мажи на улиците. Иако можеби е премногу студено надвор, модната недела во Лондон се покажа како потопла од кога било. Сите познати и помалку познати љубители на модата храбро излегоа на лондонските улици, па така урбаните и ексцентрични комбинации оваа година ги засенија оние конзервативците.

Погледнете ги згодните трендсетери во Лондон.