Со која убавица Марко ја замени Лима | Trendseteri
Menu

Со која убавица Марко ја замени Лима

Која убавица е на одмор заедно со Марко Јариќ и неговите ќерки

 

Осумгодишната Valentina и шестгодишната Sienna уживаа во заедничката дружба со тато на плажа во Мајами, а за тоа исто така придонела мистериозната убавица, која судејки по нејзиното однесување може да е новата девојка на Марко Јариќ.

Марко Јариќ, двете ќерки кои ги има од бракот со Адриана Лима ги понесе на викенд во Мајами, каде уживаа на сонце и море и го славеа неговиот 40ти роденден. Со нив на плажата е видена таинствена бринета со прекрасно тело. Сите заедно се однесувале како прекрасно семејство. Дамата многу пристојно се однесувала и дружела со девојчињата- се играле, ловеле, смееле, се брчкале во водата…

Марко и Адриана во брак стапија во 2009 година, а се разведоа во 2016 заради непремостиви разлики.

 

Фотографија направена во времето кога беа во брак

 

Адриана Лима исто така повторно е заљубена, пред 1 ипол година го запозна турскиот убавец „Metin Hara“. Лима за нивната љубов објавила дека е фатална.